Partneri

Ďakujeme všetkým partnerom, ktorí súťaž podporujú a šíria o nej povedomie. I vďaka vám objavujeme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí nielen pretvárajú staré veci na nové a krásne výrobky, ale sú zároveň príkladom a motiváciou pre iných.

RECY VECI SK

Spoločnosť Balakryl spolupracuje na súťaži Balakryl recy veci s reklamnou agentúrou Green Cat

Green Cat - sme reklamná agentúra, která vie, ako dosiahnúť chytrej a šetrnej reklamy. Veríme, že marketing a ekológia sa nevylučujú. Naopak, prirodzene sa potrebujú a preto sa snažíme zviditelniť aktivity a projekty ohľaduplné k nášmu životnému prostrediu.

 

 

 

Súťaž sa ďalej rozhodli podporiť:


INCIEN je organizácia, ktorá na Slovensku aplikuje princípy cirkulárnej ekonomiky v praxi = snaha aby všetky produktové a materiálové toky mohli byť opätovne zapojené do svojho cyklu po ich použití, kde sa stanú opätovne zdrojmi pre nové produkty a služby.

Kreativita.info je inšpiratívnym miestom pre milovníkov kreatívnych nápadov. V prehľadne vytvorených kategóriách si tu môže nájsť každý to svoje pod jednou strechou, od DIY návodov, cez inšpirácie zo sveta bývania, až po originálne diela z oblasti umenia a dizajnu.

Organizatorka.sk je online predajné miesto vintage a retro materiálu na tvorenie, scrapbooking, cardmaking. Ponúka taktiež kreatívne kurzy a detské tvorivé dielne.

Handmade portál Zepire.com spája slovenských i českých tvorcov, ktorí predávajú svoju ručnú prácu. Nájdete tam s láskou vytvorené originálne šperky, doplnky, dekorácie či hračky. 

Bazária - predaj, kúpa nepoužívaných a nových vecí (nábytok, dvere a okná, elektronika, doplnky, obrazy atď.), starožitnosti - starožitný nábytok, umelecké a zberateľské predmety a iné.

Medzinárodný filmový festival Ekotopfilm je najstarším medzinárodným filmovým festivalom s environmentálnou tematikou na svete. Každoročne predstavuje 100 filmov z celého sveta a pestrý sprievodný program.

Najväčšia špecializovaná sieť predajní farieb, lakov a príslušenstva v SR s 20 predajnými miestami po celej Slovenskej republike.  V predajniach nájdete i tónovací automat, vďaka ktorému sú schopní Vám namiešať akýkoľvek odtieň z viac než 20 000 odtieňov.

 

Časopis Tvorivé bývanie sa venuje zdravému a úspornému bývaniu. Šesťkrát ročne prináša čitateľom rady a inšpirácie, ako bývať úsporne a ekologicky, ako si zaujímavo a originálne upraviť interiér či záhradu.

Sketcher.sk je najvychytenejší marketingovo-dizajnový portál na Slovensku. Prináša horúce novinky zo sveta i z domácej scény. 

 

KreativnySvet.sk – internetový obchod s tvorivými materiálmi a pomôckami, organizátor kurzov a školení rôznych umeleckých a handmade techník. Usporiadateľ detských denných tvorivých táborov.

E-shop sypaných potravín. Môžte si u všetkých produktov vybrať množstvo a obal, v akom si ho chcete dať doručiť kuriérom, alebo osobne vyzdvihnúť na prevádzke. Ponúkame obilniny, ryže, cestoviny, orechy, sušené nesírené ovocie, oleje, čapovanú drogériu a iné.

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne sa stáva multikultúrnym priestorom, kde sa stretávajú jednotlivé formy umenia. Za zmienku stojí aj pestrá ponuka kultúrno-vzdelávacích aktivít, ktoré sa sústreďujú na široké spektrum návštevníkov galérie.